השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-5566292
מטבחים

מטבחים

מגמות חדשות בתחום עיצוב המטבחים

החלטתם להחליף את המטבח המיושן והמאובק, זה שידע ימים טובים, והיום אפשר לקנות לו במקרה הטוב וינטאג', לטובת מטבח מעוצב? מזל טוב! 

מהם מטבחים מעוצבים?

כדאי שתדעו שקיים מבחר עצום של אפשרויות כאשר ניגשים לבחור מטבחים מעוצבים, כך שהבחירה עשויה להיות קשה. מטבחים מעוצבים אינם רק יפים יותר, פעמים רבות נעשה בהם  שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. 

מעבר לאסתטיקה של המטבח עליו להיות גם פונציונלי. המטבחים של היום הם נוחים ויעילים מאוד, עם כל החידושים האחרונים בתחום המטבח. עם מטבחים מעוצבים נוכל לקבל חווית בישול קולינרית בדומה לתוכנית מאסטר שף. 

התאמת המטבח לצרכים המשתנים של המשפחה

המגמות החדשות במטבחים הם התאמה לצרכים שלנו. מעבר לעובדה שמדובר על מטבח מעוצב, אנו מעוניינים ללמוד בו, לצפות בטלויזיה, או לעיתים לשבת בו עם שאר בני המשפחה לכוס קפה ושיחה ערה. מגמה חדשה שהחלה להתפתח היא הוספת דלפק המזכיר באר מעוצב, עליו ניתן לשבת באווירה המזכירה יציאה של יום שישי, ולארח חברים בסגנון פאב, מבלי לצאת מהדלת.

למה כדאי לי לחדש את המטבח?

מטבחים מעוצבים בסגנון חדיש הם מטבחים אשר מתאימים לצרכים האישיים שלנו. ניתן לעבוד איתם בקלות ונוחות רבה, מכיוון שהם משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ויש בהם את כל החידושים השונים בתחום המטבחים בזמן האחרון. עם מטבחים מעוצבים ניתן ליהנות מחוויית בישול כייפית ונעימה, במטבח מרווח מאוד, עם הכלים הכי חדישים שיש. ניתן אף לאחסן בארונות המטבח כמות גדולה של פריטים שונים. כך עם מטבח מעוצב החיים שלך הרבה יותר קלים ונוחים ביחס למטבחים אחרים בשוק.

מה היתרונות של מטבחים מעוצבים?

למטבח מעוצב יש לא מעט יתרונות ביחס למטבחים אחרים. עם מטבח איכותי, גדול ומרווח ניתן לבצע כל פעולת בישול ואפייה בקלות רבה. עם מטבח מעוצב נוכל להתאים לכל צורך ולכל דרישה של הלקוח, בהתאם להעדפותיו ובקשותיו בהתאם לצרכים שלו. מטבחים מעוצבים מגיעים עם כל החידושים העדכניים בתחום המטבחים, ומשתמשים בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת ביחס למטבחים אחרים. 

אילו חומרים ניתן לשלב כדי ליצור את המטבח המושלם?

תוכלו לשלב אחד מהאלמנטים המודרניים שכוללים: זכוכית, בטון, ברזל, קיר לבנים ועוד. מטבחים מעוצבים מגיעים כל כלי החשמל המתקדמים ביותר, ואף ניתן להסתיר את חוט החשמל בתוך הארונות. כך שמטבחים אלה אסתטיים מאוד ומשדרים יוקרה. 

אי של פונקציונליות בים הבישול

מגמה חדישה יחסית בעשור האחרון היא הוספת אי במרכז המטבח הכולל שיש ושטחי אחסון נוספים. האי מאפשר לנו מרחב נוסף לחיתוך ירקות, להכנה לבישול, לקבלת עזרה מהילדים בתהליך הבישול (מבלי לוותר על השטח הכה חשוב -  על השיש לצד הכיור), ומעניק למטבח כולו אווירה יוקרתית.
לסיכום טיפ אחרון - חשוב להתאים את תכולת המטבח, הארונות, השולחנות, הכסאות ומוצרי החשמל לגודל המטבח. לפני שאתם ניגשים לאולמות התצוגה השונים שרטטו את הקירות השונים במטבח, ומדדו אותם, על מנת שתוכלו לבחור במאפיינים המתאימים לגודל ולצורת החלל.