עבודות עץ למטבח

חוזרים למקורות: עבודות עץ למטבח

המטבח הביתי שלכם הוא עולם ומלואו, מקום בו נוצרות יצירות מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש לטבע להציע, מקום בו אתם יכולים לבטא את עצמכם ולהעניק משהו ייחודי לאלו הסובבים אתכם. ברוב הבתים בישראל המטבח יחד עם הסלון הוא החדר הראשון שנתקלים בו בכניסה לבית, משמע שאנחנו לא רק אוכלים עם הידיים והפה אלא גם עם העיניים. אין יותר מוצלח ממטבח שמצליח לשלב את כל היתרונות של מטבח מודרני ועיצובי וגם לשמור על האותנטיות והחום שיש בכל התהליך של הכנת אוכל. 

הרבה מעבר לצבע

מעבר לפן העיצובי שזו שאלה של טעם מאוד סובייקטיבי, ישנם יתרונות רבים בעבודות עץ למטבחים: 

  • עבודות עץ למטבחים הם לא טרנד חולף, ועץ הוא לא צבע או גוון הוא מוצר בפני עצמו לכן שאר האלמנטים במטבח פשוט יתאימו גם אם תשנו או תשפצו מסביב. 
  • עץ הוא חומר קל לתחזוקה, שימור ובמידת הצורך תיקון. 
  •  עבודות עץ למטבחים יכולות להיות חלק מאבזור כולל של הבית תחת קורת גג אחת של אותו בעל מקצוע.

עבודות עץ במטבח
מעבר לכלים הסניטריים שהם הברזים, הכיורים והשיש, כל שאר האלמנטים במטבח יכולים להיות מיוצרים בעץ. חלק הארי של המטבח הוא עבודת העץ המבוקשת ביותר כי לא נהוג לבצע אותה בחומר אחר, היא ארונות המטבח. אין ספק כי ארונות המטבח מהווים את חזיתו ונותנים את הטון לגבי עיצובו הכולל. 

מוצרים נלווים ואופציונליים יכולים להיות "אי" מעץ בשילוב מגירות נוספות או בר אוכל ארוך עם כיסאות גבוהים. שני העיצובים הללו, מעבר להיותם יפים, משמשים כהפרדה חזותית בין המטבח לסלון. 

טרנדים בעץ

הטרנד הכפרי - מעבר להיותו חומר עמיד ויעיל, העץ בכל זאת נחשב לחומר זול ועממי אשר נהוג או יותר נכון לומר היה נהוג במטבחים כפריים. הטרנד של השנים האחרונות שכלל את היסודות של אותו מטבח קטן וכפרי למטבח עדכני ויעיל אך שמר על התכונות "החמות" של החומר ומיצב אותם בחזית.

וינטאג' – שילוב של עבודות עץ לצד עבודות זכוכית, אם אתם בגיל המתאים אתם בטח זוכרים את מזנוני הסלון הגדולים שהיו ועדיין חלק מכל בית של סבא או סבתא. טרנד הוינטאג' של עבודות עץ למטבח שם דגש על האלמנטים הללו לצד שמירה על יעילות ונראות במטבח, עם עיצוב ארונות מטבח עליונים עם דלתות זכוכית לדוגמה. 

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: