היתרון של חיפוי קיר בקרמיקה

לפני שאתם מתחילים בשיפוץ המטבח אנחנו מזמינים אתכם לגלות את היתרונות של חיפוי קיר באמצעות קרמיקה. אנחנו בטוחים שהמאמר הזה יעזור לכם להחליט

כאשר עוסקים בשיפוץ מטבח או בכל חדר אחר בבית, יש לשים לב לכל פרט, על מנת שלא ייווצר מצב בו תתחרטו על דבר מסוים או תאלצו לשנות אותו, בתום השיפוץ או הרבה זמן אחריו. זו הסיבה שמומלץ מאוד להשתמש בתוכנות הדמיה שיעזרו לכם לראות כיצד השיפוץ ייראה בסופו, ולשחק עם העיצובים עד שתחליטו להוציא אותם לפועל. 

לחזות איך החיפוי יראה מראש

אם אתם בוחרים להשתמש בחיפוי קיר, אנחנו ממליצים לכם לקחת תוכנת הדמיה ולראות כיצד חיפוי באמצעות קרמיקה יכול לשנות את מבנה המטבח (או כל חדר אחר בו תרצו לבצע את החיפוי, כולל חיפוי קיר חיצוני לבית). בעזרת התוכנה תוכלו לראות איך זה נראה. באמצעות אנשי מקצוע תוכלו להבין את היתרונות שיש בקרמיקה, בתור חיפוי קיר. 
לפני שנציג מספר יתרונות, אנחנו מבקשים לציין, שמוטב לבחור אריחי קרמיקה, במקום שמתמחה בכך  וכמובן לשים לב לכל עניין העיצוב הכולל ובפרט הצבע של האריחים, לכן תוכנת הדמיה יכולה לעזור לכם, לתכנן את העיצוב ולראות כיצד הוא ייצא לפועל. 

היתרונות של חיפוי קיר בקרמיקה 

  1. מדובר על חומר קשיח שמחזיק מעמד זמן רב, אם מתבצעת הדבקה טובה ע"י איש מקצוע, אתם לא תצטרכו להתמודד עם אריחים מתקלפים. 
  2. עמיד מפני כימיקלים וחומרים אחרים, זה חשוב בעיקר במטבח שם אנחנו נוהגים להשתמש בחומרי בישול וניקיון מסוגים שונים. הוא שומר על רמת עמידות גבוהה ונשחק מאוד לאט. אריחי קרמיקה אטומים לרטיבות ולחות. הם לא יצברו כתמי עובש ואדי הבישול לא ייספגו בהם
  3. קל מאוד לעבוד איתו, קרי לנקות אותו, הוא לא דורש תחזוקה משמעותית ולא דורש הרבה זמן
  4. ביחס לחיפויים אחרים, עבודת ההדבקה היא זולה, גם עלות רכישת האריחים יכולה להיות מאוד נמוכה, זה מקל מאוד, מן הסתם, על כל תהליך התכנון של השיפוץ. 
  5. אם אתם מעוניינים בעיצוב מעניין ולא שמרני, אתם יכולים לשלב מספר סוגי אריחים ולהפוך את הקיר שלכם ליצירת אומנות. ניתן לשלב מספר סגנונות עיצוב או מספר סוגי אריחים בתור חיפוי קיר במטבח. אריחי קרמיקה מעניקים למטבח מראה מאוד יוקרתי, זאת בהנחה כמובן ובוחרים אריחים ברמה גבוהה, אריחים מגרמניה, יפן, נחשבים אריחים ברמה גבוהה. 
לפני סיום, היינו רוצים להמליץ לכם על חיפוי קיר בעזרת קרמיקה, בצבעים בהירים, על מנת להקנות למטבח שלכם אווירה פתוחה, רחבה. ככל שהצבעים יהיו יותר כהים כך המטבח ייראה "סגור" יותר. לעומת זאת מטבח עם חיפוי קיר בקרמיקה בהירה, הוא נראה הרבה יותר חי, פתוח וגדול. מה עוד שהוא נותן אווירה הרבה יותר נעימה כאשר מבשלים בו. 

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: