בריקים למטבח

האם צריך לשבור קירות כדי לשלב בריקים למטבח?

התשובה היא לחלוטין לא. בריקים למטבח הוא פתרון עיצוב שאכן נראה כמו קיר בפני עצמו, וזאת בגלל מראה הלבנים הקלאסי שעליו מבוסס פתרון עיצוב זה, אך בפועל לא מדובר על קיר לבנים שאמור להחליף את קיר המטבח, אלא חיפוי דקורטיבי לקיר הקיים. עיצוב בריקים הוא למעשה פתרון חיפוי לבנים שאותן ניתן להציב כחיפוי אלטרנטיבי לקרמיקה או לחיפוי זכוכית מעל משטח העבודה (השיש) במטבח אך במרבית המקרים, השימוש בפתרון עיצוב זה מיישם את הבריקים על כל שטח הקיר כמו בריקים לסלון.

חיפוי לבנים בהתאמה לכל סגנון עיצוב אפשרי

פתרונות בריקים למטבחים יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים, ובהתאמה לכל סגנונות העיצוב הקיימים. במידה והמטבח שלכם הוא מטבח כפרי, תוכלו ליצור חיפוי לבנים קלאסי עם לבנים בתצורת אבן טבעית עם הגוונים והמרקמים האותנטיים של קיר לבנים קלאסי בגווני חום וקרם. במידה והמטבח שלכם מעוצב על פי סגנון העיצוב המודרני, תוכלו ליצור חיפוי בריקים בגוון אחיד והומוגני, לבן, אדום, שחור או כל גוון אחר שתבחרו בו, ושיתאים למכלול העיצוב הכולל של המטבח.

חיפוי בעל השפעה משמעותית על העיצוב הכולל

יחד עם זאת, חשוב לזכור שההשפעה העיצובית של פתרון הבריקים היא משמעותית מאוד, ובדיוק כפי שחיפוי בריקים יכול לספק תרומה משמעותית לעיצוב הכולל, כך הוא גם יכול להשיג את ההיפך ולייצר פגיעה משמעותית בעיצוב המטבח. בדיוק מהסיבה זאת, כל החלטה שאתם מקבלים לגבי פתרון חיפוי זה, רצוי שתתקבל בליווי מקצועי של איש מקצוע המתמחה בתחום זה באופן ספציפי.

בחירה חכמה ומקצועית של הגוונים, המרקמים וההתאמה לאווירת העיצוב

את אנשי המקצוע המתאימים תוכלו למצוא במקומות בהם אתם מזמינים את הלבנים, או לשכור קבלן שיפוצים מתאים על בסיס ייעוץ מקצועי או ליווי צמוד. איש המקצוע יוכל לחשוף אתכם בפני כל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם, להביא בפניכם את המשמעויות השונות של שימוש בצבעים, גוונים, מרקמים וסידור הלבנים, ולסייע לכם להתאים את החיפוי לעיצוב הכולל של המטבח ולאווירה שאותה אתם רוצים ליצור באמצעות החיפוי יוצא הדופן.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: