מטבח פורמייקה

יש הרבה שחושבים כי מטבח פורמייקה הוא מטבח שהוא אינו איכותי והמראה שלו הוא זול. הסברה הזאת היא אינה נכונה, היות והרבה מעצבי מטבחים יודעים לעצב מטבח פורמייקה איכותי שנראים ממש כמו מטבחים יוקרתיים העשויים מעץ מלא. יש יתרונות למטבחים המיוצרים מפורמייקה, הפורמייקה היא בעצם נייר דחוס של כמה שכבות ולכן, ניתן להזמין מטבחים אלה בעיצובים שונים שהיתרון לכך הוא בהחלט משמעותי. יש מטבחים שעשויים מפורמייקה והם מאוד איכותיים כי הפורמייקה בהם אינה מתקלפת ומחזיקה מעמד הרבה זמן.

היתרון בפורמייקה

היתרון במטבחים העשויים מפורמייקה, שקל לנקות אותם. חשוב לשים לב לאיכות הפורמייקה, כאשר רוכשים מטבח מסוג זה. יש כאלה הסבורים, כי מטבחים העשויים מפורמייקה כשהם מיובאים מחו"ל הם הרבה יותר איכותי, אך זה לא כך, כדאי לבדוק מטבחים אלה אצל טובי היצרנים, ולא להוציא סתם סכום כסף על מטבחים מפורמייקה המיובאים מחו"ל.

האם מטבחי הפורמייקה מתקלפים בקלות?

היום, יש שיפור בטכנולוגיה כאשר מדובר על מטבח פורמייקה, יש שימוש בדבקים חזקים במיוחד שיכולים להחזיק מעמד הרבה שנים. גם הטכנולוגיה של הפורמייקה שמצופה עם חומר PVC, אינה גורמת למטבח זה חשיפה לשריטות ולכן הוא עמיד במיוחד. העלות של מטבח זה, תהיה כמובן הרבה יותר זולה מאשר מטבחים העשויים מעץ מלא, ולפעמים קשה לראות את ההבדל בגלל הציפוי המושלם שיכול להיראות ממש כמו עץ טבעי. גם אם תנסו לקלף את הפורמייקה מהמטבח, לא תצליחו, היות והיא חזקה במיוחד תודות לחומרים השונים מהם היא עשויה, וכן הדבקים החזקים.

המטבח שלכם העשוי פורמייקה התיישן?

אין בעיה כלל, ניתן היום לתקן בקלות מטבחים העשויים מפורמייקה. קל לשפץ ולתקן מטבחים אלה ומה שחשוב, שהעלות של התיקון תהיה עדיין נמוכה. כדאי שתשאלו את השאלות הנכונות את מעצבי או מוכרים שאולמות התצוגה שמתמחים גם במטבחים העשויים מפורמייקה, את כל השאלות הנחוצות, על מנת שתקבלו הרבה ידע, לפני שתרכשו את המטבחים הללו, שבסופו של דבר יהיו משתלמים בגלל חוזקם ועלותם הזולה. היום בגלל המצב הכלכלי, הרבה מאתנו חוסכים בעלויות אך לא מוכנים לוותר על העיצוב בבית. מטבחי פורמייקה הם הפתרון המושלם.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: