מטבח פולימר

היתרונות הרבים של מטבח פולימר

מטבח פולימר הוא מטבח שידוע בעמידות שלו, מכיוון שהפולימר הוא חומר גלם אלסטי וגמיש ולכן יש הרבה אפשרויות לגוון בעיצוב.
 
היתרון הבולט במטבח הפולימר הוא השימוש היומיומי שאפשר לעשות איתו בשילוב עם מגוון גדול מאוד של עיצובים שאפשר לעשות עם חומר הגלם הזה ובשל כך מטבח פולימר הפך למטבח מאוד פופלארי. 
 
יש הרבה משפחות המעוניינות לרכוש מטבח חדש או אולי אפילו לשפץ את המטבח הקיים. המטבח הוא החלק הכי חשוב בבית כי הוא מרכז העניינים בו אנו מבשלים ונפגשים כל המשפחה לפני ואחרי העבודה. חשוב כי המטבח יתאים למי שמשתמש בו, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת היעילות. העלות של המטבח חשובה גם היא אך הרבה אנשים דוחים את החלום של מטבח חדש העשוי מעץ מלא, רק בגלל העלויות הגבוהות שלו.
 
ישנה אפשרות לרכוש מטבח זול יותר, שייראה מעוצב בעלויות הרבה יותר נמוכות מאשר מטבח איכותי ויקר העשוי מעץ מלא. מטבח פולימר, הוא המטבח האולטימטיבי עבור אנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש מטבח איכותי ויקר.

מהו מטבח פולימר?

מטבח פולימר הוא מטבח שהציפוי החיצוני שלו עשוי מסוגים שונים של עץ, הציפוי בעצם עשוי מחומר סינטטי הנקרא פולימר ועלות מטבח כזה כאמור, היא הרבה יותר נמוכה מאשר מטבחים אחרים העשויים מחומרים טבעיים. או מחומר כמו MDF. הפולימר הוא יצוק ומודבק על בסיס של ארון המטבח.
 
מי שבאמת אינו מעוניין לוותר על המראה של עץ טבעי למטבח, יוכל להזמין מטבח פולימר. יש הרבה דוגמאות שכל אחד יוכל להתאים את המטבח לפי הטעם האישי שלו על פי דוגמאות ציפוי הפולימר.

חשוב לפנות למי שמתמחה בעיצוב של מטבחים העשויים מפולימר, בכדי לקבל עבודה מושלמת ומדויקת. תוכלו תמיד למצוא את המטבח המושלם בתקציב המתאים לכם כאשר תתחילו לחפש ולהתעניין על מטבחים העשויים מציפוי פולימר. לפעמים כדאי יותר להזמין מטבח מסוג פולימר אצל נגר פרטי, כך שהוא ירכיב לכם את המטבח, אך לפני כן, הוא ימדוד את השטח. 

היתרונות של מטבח פולימר

  • עמידות - פולימר הוא חומר גלם יחסית עמיד והוא יכול להתאים למטבחים בהם הפעילות היא גבוהה ויכולה להיווצר שחיקה של חומר הגלם בצורה מהירה יותר. 
  • המטבח הפולימרי מציע אפשרויות עיצוביות אינסופיות.
  • אפשר לשלב בפולימר במטבחים מודרניים וכפריים.

החסרונות במטבח הפולימר 

  • אם אפשר לעצב מטבח כפרי עם פולימר - פולימר לא מאפשר את אלמנט השיפשופים.
  • רגישות קלה לשריטות - אבל למרות רגישות זו מטבח פולימר הוא המטבח האידיאלי ביותר עבור משפחות מרובות ילדים ובהם המטבח הוא פעיל רוב שעות היום. צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: