מטבח עץ אגוז

מטבח עץ – למראה ביתי ויוקרתי

מי שמחפש היום לעצב מטבח חדש, יוגע את היתרונות הגדולים של מטבח עץ, מטבח זה, ייראה הרבה יותר יוקרתי ויהיה חזק יותר, ואין סוף לעיצובים הרבים של מטבח זה. יש מטבחים אנגליים, מטבחי פרובנס, מטבח מודרני וקלאסי שאת כולם ניתן לעצב מעץ מלא. מטבח עץ נחשב למטבח הכי פופולרי במיוחד לנו הישראלים שאוהבים מראה חם ומיוחד כמו למשל המטבח הכפרי. ניתן לעצב בעץ מטבחים כמו האפשרות לעצב מטבח עם פיתוחם מיוחדים שייראה מרשים ביותר ואף אמנותי. האיכות של מטבח העשוי מעץ, היא הגבוהה ביותר, ולא לחינם, מטבחים אלה מחזיקים מעמד למשך הרבה מאוד שנים. המאפיינים המרכזיים של מטבחים מעץ, תלויים בסוג העץ, יש עץ שהוא מאוד יקר ויש שהוא פחות כמו אשוח, או אורן. מטבחים העשויים מעץ תיק או אגוז, יהיו הרבה יותר יקרים.

שילוב של פרזול במטבחי עץ

ניתן לעצב בקלות מטבח עץ, באמצעות פרזול מיוחד. צביעת העץ, הוא פריט חשוב, כי הגימור נראה לעין ויש לבחור את המטבחים האיכותיים ביותר אצל טובי היצרנים, על מנת שהמטבח שלכם ייראה מושלם.  ניתן לשלב כמה סוגי עץ עם חומרים נוספים על מנת שהמטבח יהיה מעניין ומעוצב. חשוב להקפיד על תחזוקה נכונה של העץ על מנת שלא ייפגם במשך השנים. הוצאה של מטבחים העשויים מעץ היא לא זולה, ולכן יש להישמע להוראות היצרן, לגבי התחזוקה של מטבחים אלה. אם ישנה שריטה במטבחים סטנדרטיים, היא מיד נראית לעין, מטבחים העשויים מעץ מלא השריטה אינה פוגמת במראה היות והעץ נראה תמיד טבעי.

מדוע כדאי לנו להשקיע במטבח מעץ?

לא כל שנה אנו מחליפים מטבחים, השימוש במטבח הוא אינטנסיבי, ולכן הוא חייב להיות מיוצר מחומרים חזקים, והעץ, הוכיח את עצמו כחומר הכי חזק במיוחד כאשר מדובר במטבחים. ריהוט מעץ מלא, כמו מטבחים, עמיד בפני חום או לחות. ערך של מטבח שאינו עשוי מעץ מלא, יורד עם השנים, אך האיכות של מטבחים העשויים מעץ מלא אינו נפגם והם שומרים על מראם וערכם.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: