מטבח כפרי

מטבח כפרי לאלה שמבינים מהו יופי

יש משהו של פשטות ויופי כאשר אנו מעוניינים להתקין מטבח כפרי. מיטב זה, מיועד לאנשים מיוחדים שאוהבים את העיצוב והחמימות שיש בריהוט הכפרי ובפרט מה שיש להציע כאשר מתקינים מטבח כפרי. ניתן למלוא יצירות אומנות בדוגמאות של מטבחים בסגנון הכפרי.
יש כמה סוגים של מטבחים מסוג זה, יש את המטבח הקלאסי הכפרי בקווים פשוטים יותר, יש את המטבח האנגלי, שאף הוא סוג של מטבח בסגנון הכפרי, ויש גם את מטבחי הפרובנס, שנחשבים למטבחים הכפריים היוקרתיים ביותר. יש הרבה משפחות שאוהבות את הסגנון הכפרי, וכן העיצוב של הבית שלהם יהיה בסגנון זה, אם בבנייה ואם בעיצוב הרהיטים. ניתן למצוא פיתוחים עבודת יד שהן יצירות אמנות בכל הקשור אל מטבחים בגוון הכפרי.

מטבח כפרי

מטבח שגורם חשק לבשל ולארח

כאשר אנו נמצאים במטבח שהוא נוח וכייפי, תמיד יהיה לנו כיף לבשל ולארח בו. זה מה שקורה כאשר מתקינים ומעצבים מטבח כפרי בבית. גם האורחים יתפלאו ויחמיאו לכם על החמימות שיש במטבח הכפרי שמשרה אווירה נעימה. נכון שמטבח בסגנון כפרי הוא בעל מראה עתיק, ומזכיר לנו את המטבח היפה והישן של סבתא, אבל היום הוא מאובזר ומשוכלל במכשירי חשמל ובאיבזור מודרני שיקל עלינו הרבה את העבודה במטבח. ניתן להסתיר את מכשירי החשמל אחרי ארונות מטבח כפריים, כמו ארון נשלף ומגירות מיוחדות בעלות מנגנון מיוחד. העיצוב היום הוא בתחום העניין של רבים מאתנו, במיוחד בגלל תכניות הטלוויזיה הרבות בתחום הבישול שמושכות את כולנו. הרבה מקבלים השראה מתכניות הטלוויזיה שמראות לנו מטבחים מעוצבים להפליא, ומי שמושך אותן המראה של המטבח בסגנון הכפרי, לבטח יידלק מהרעיונות והעיצוב שלו.

מטבח של אתמול בסגנון של מחר?

כן, בפירוש כך, ניתן למצוא מטבחים בסגנון הכפרי והעתיק, שאולי נראים נוסטלגיים ורומנטיים, אך יש בהם את השכלולים שיש היום בכל מטבח מודרני משוכלל ומאובזר, וזה מה שמיוחד הם, הישן לצד החדש או החדשני יותר. יש הרבה שאוהבים את הרעיון, מצד אחד משהו ישן שמחזיר אותנו אחורה אל הימים ההם, אך שכלול וטכנולוגיה חדשנית שגורמת לנו את שיא הנוחות באבזור של המטבח.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: