מטבח זכוכית

נהוג להתקין חיפוי של זכוכית עבור מטבחים. זכוכית זו, עברה חיסום והיא בעובי של 6 מ"מ אין פחד כאשר מתקינים מטבח זכוכית כי היא עמידה בתנאים של חום וקור. ניתן למצוא גוונים של מטבח זכוכית כמו לבן, שמנת ועוד מגוון צבעים שתוכלו לבחור בעצמכם. יש גם זכוכית שהיא מודפסת בהדפסים מרהיבים שגורמת לעיצוב ונופך מעניין במטבח. הזכוכית המיועדת לחיפוי מטבח נחתכת על פי מידה מדויקת והיא יכולה להתאים לכל מידה של מטבח. ניתן לחפות את קירות המטבח באמצעות חיפוי זכוכית לפי העיצוב שלכם, דבר שהוא מקובל היום בהרבה מטבחים מודרניים. התחזוקה של חיפויי זכוכית, היא קלה מאוד, ובכל חומרי הניקוי שנמצאים בכל בית ניתן לנקות אותה כמו למשל ספריי חלונות שהוא האידיאלי עבור ניקוי מטבחים העשויים מזכוכית וחיפויי הקירות בהם.  

האם ניתן להתקין חיפוי זכוכית גם למשטח העבודה במטבח?

היום, ניתן לרואות הרבה משטחי עבודה במטבח, הדרישה למשטחי זכוכית למטבח גוברת עם השנים, במיוחד לאה המעוניינים במטבחים מודרניים. המיל האחרונה באופנת המטבחים זה מטבח זכוכית. גם האי של המטבח העשוי זכוכית בנוי ממשטח מחוסם לזכוכית שהוא מאוד נוח לעבודה ותחזוקה. המקום ראשון שתופס היום בעיצוב המטבח אלה הם מטבחי הזכוכית. ניתן למצוא ארונות מטבח פתוחים או מטבח שיש בו ארונות שרובם עשויים מזכוכית חלבית שנותנים מראה עתידני ומודרני בעלי קווים נקיים. ניתן לציין כי מטבח זכוכית הוא אינו יקר כמו מטבחים העשויים מעץ מלא, אך הם יקרים יותר ממטבחי אפוקסי ופורמייקה.

ידיות מיוחדות בשילוב של מטבחי זכוכית

לבטח שאלתם מה לגבי הפרזול של מטבחי זכוכית. ניתן לשלב ידיות אינטגרליות, הידית תהיה מובנית או שקועה. ניתן למלוא שילוב מושלם ונקי יותר. המראה של מטבחי הזכוכית, הוא מראה אלגנטי ויוקרתי וניתן למצוא מטבחים מסוג זכוכית, בהרבה צבעים וצורות מעניינות. המטבח של השנה יהיה מעוצב בסגנון הזכוכית וימשיך להיות פופולרי, ככל שהאנשים יכירו וישתמשו במטבחים הללו ואף יגלו את יתרונותיהם הרבים. תוכלו למצוא מטבחים ודוגמאות של מטבחים העשויים מזכוכית, במגזינים השונים לעיצוב הבית.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: