מטבח בהזמנה אישית

מטבח בהזמנה אישית – למטבח יוקרתי ומיוחד

המטבח הוא אחד מהרהיטים המושקעים בבית, זו בהחלט ההשקעה הגדולה ביותר בריהוט שיהיה שימושי עבורנו להרבה שנים של פעילות כמו בישול ואפיה. מי שמעוניין באמת במטבח יוקרתי ומעוצב כדאי שיזמין מטבח בהזמנה אישית. יש היום הרבה מעצבי מטבחים ידועים, שישמחו לעצב עבורכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו. החומרים ממנו עשויים מטבחים שהותאמו בהזמנה אישית, יהיו עשויים מחומרים איכותיים בלבד ויושם דגש על כל הפריטים החשובים כמו איכות העץ של ארונות המטבח, הפרזול השיש והתכנון הנכון שתוכלו לנצל כל חלל בחוכמה. מטבח בהזמנה אישית הוא אינו זול אך שווה כל שקל.

מדוע חשוב לתת דגש על כל פרט במטבח?

על מנת שהמטבח ייראה איכותי, מעוצב ומיוחד משאר המטבחים, אם תזמינו מטבח בהזמנה אישית, תזכו למטבח המושלם ביותר, כי מעצבי המטבחים שמים דגש מיוחד על הפריטים הגדולים והקטנים, כמו למשל ברזים, וידיות של ארונות המטבח שגם הם נותנים דגש מיוחד בעיצוב ארונות המטבח שלכם. יש לתכנן את המטבח על פי הצרכים שלנו. האחסון חשוב, וכדאי כי האחסון יתוכנן בקפידה. משטחי השיש הינם גורם חשוב בתכנון של המטבח, היות ועליהם אנו עובדים כמה שעות בכל יום. חשוב שהשיש לא יישרט או יישחק ויהיה מתאים לנו להרגלי הבישול במטבח. חשוב כי המטבח יהיה נוח עבורנו וכל דבר יהיה במקומו. חשוב גם שיהיו במטבח מכשירי חשמל שיעניקו לנו נוחות, כמו קולט אדים איכותי, מיקרוגל, תנור, כיריים איכותיים, מיקסר שיהיה נמצא במגירה שהיא נוחה לשליפה ועוד.

הטכנולוגיה במטבחים שמקלה עלינו את החיים

מגירות וארונות במטבח היום, נעשים בטכנולוגיה משוכללת. יש מגירות נשלפות, או כאלה שיש להן מנגנון טריקה שקט במיוחד, מגרות חשמליות הנפתחות בלחיצת כפתור, מסילות סמויות ועוד. יש גם נגרים שמבצעים עבודות כמו מטבחים בעיצוב אישי ועל פי הזמנה. גם את התאורה במטבח, יש לתכנן במחשבה, היות והתאורה חייבת להיות לנו נעימה אך לא חזקה מדי. ניתן לראות היום הרבה תאורת לד במטבחים השונים שהיא טוב, נעימה וחסכונית. 

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: