מטבח אפוקסי

מטבח אפוקסי והיתרונות הגלומים בו

יש הרבה יתרונות של מטבח אפוקסי על מטבחים אחרים. ניתן לבחור את הברק הרצוי, היות ומדובר בארונות מטבח מבריקים בסגנון מודרני יותר. הצבע של האפוקסי הוא עמיד בהרבה יותר משאר ציפויים של דלתות מטבח. מטבח אפוקסי, מוסיף המון למטבח המודרני. צבע האפוקסי נקרא גם צבע בתנור, בגלל הטכנולוגיה של הצביעה, ולכן הוא עמיד יותר. ניתן לשלב מטבחים העשויים מאפוקסי, בשילוב של עיטורים מיוחדים וזכוכית. מיש מעוניין לחסוך בעלויות , יוכל להזמין מטבחים מסוג אפוקסי, היות והם זולים במיוחד, נראים יוקרתיים, ואין הרבה הבדל בין המחיר שלהם לבין מחירם של מטבחים העשויים מפורמייקה.  ניתן לבחור מטבח מסוג אפוקסי בצבעים מיוחדים או בשילוב של תאורה שישדרגו את המטבח ויקנו לו מראה מאוד אקסקלוסיבי.

האם מטבח אפוקסי מחזיק הרבה זמן מעמד?

התשובה היא בהחלט כן. הצבע נסוג אפוקסי הינו עמיד בפני לחות וחום ולכן ניתן היום במחיר זול יחסית להתקין ולעצב מטבח אפוקסי. יש כאלה שיעדיפו לשפץ את המטבח ולהקנות לו מראה מודרני, נקי ועכשווי, והם תמיד יוכלו להחליף את דלתות ארונות המטבח לדלתות מסוג אפוקסי והמטבח ייראה חדש לחלוטין, מבלי לשנות בו הרבה פריטים חוץ מדלתות הארונות. למי שיש מטבח גדול, ניתן בקלות להוציא הוצאה קטנה יותר ולחסוך באמצעות התקנה של מטבחי אפוקסי. המראה יהיה מדהים, מבריק, נקי ויוקרתי מבלי לקחת הלוואות או לשבור חסכונות.

מטבח אפוקסי – מטבח מבריק

מי שאוהב את הברק והמראה היוקרתי, כדאי כי יחשוב על מטבח מסוק אפוקסי. מטבחים אלה יכולים להיות מעוצבים במיוחד בשילוב של עיטורים מיוחדים וזכוכית שאף היא במראה המבריק שלה, תתרום המון למראה של מטבח מעוצב ומושלם. יש נגרים פרטיים, שמתמחים בצביעה של אפוקסי, ולכן, חשוב שתבצעו סקר מקיף לגבי הבדלי המחירים בין מטבחי אפוקסי מוכנים, לבין הזמנה של נגר. ייתכן והפערים יהיו משמעותיים, אך חשוב לברר לגבי בעל המקצוע, לפני שבכלל מחליטים אם לייצר ארונות כאלה אצל נגר פרטי או לקנות מטבח מוכן מסוג אפוקסי. קשת הצבעים היא רחבה במטבחים אלה, והקלות של התאמת הצבע במטבח היא ממש בלתי מוגבלת.

מטבח אפוקסי  והיתרונות הגלומים בו

יש הרבה יתרונות של מטבח אפוקסי על מטבחים אחרים. ניתן לבחור את הברק הרצוי, היות ומדובר בארונות  מטבח מבריקים בסגנון מודרני יותר. הצבע של האפוקסי הוא עמיד בהרבה יותר משאר ציפויים של דלתות מטבח. מטבח אפוקסי, מוסיף המון למטבח המודרני. צבע האפוקסי נקרא גם צבע בתנור, בגלל הטכנולוגיה של הצביעה, ולכן הוא עמיד יותר. ניתן לשלב מטבחים העשויים מאפוקסי, בשילוב של עיטורים מיוחדים וזכוכית. מיש מעוניין לחסוך בעלויות , יוכל להזמין מטבחים מסוג אפוקסי, היות והם זולים במיוחד, נראים יוקרתיים, ואין הרבה הבדל בין המחיר שלהם לבין מחירם של מטבחים העשויים מפורמייקה. ניתן לבחור מטבח מסוג אפוקסי בצבעים מיוחדים או בשילוב של תאורה שישדרגו את המטבח ויקנו לו מראה מאוד אקסקלוסיבי.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: