דלתות למטבח

מחפשים דלתות למטבח?

כולנו כבר יודעים שהמטבח הוא הלב של הבית. זה המקום בו כולנו מרגישים בו הכי נוח. החמימות, המשפחתיות, הישיבה יחד מאחדת אותנו. המטבח, חייב להיות מתוכנן בצורה חכמה, על מנת שיהיה לנו את המרחב הרצוי, אפילו אם מדובר במטבחים שהם יחסית קטנים. כל דבר במטבח, חייב להיות נגיש ונוח לעבודה. יש אנשים שיעדיפו דלתות למטבח מעץ מלא. יש להתחשב בעיצוב ולסוג העץ במטבח, על מנת לדעת כיצד להתאים דלתות למטבח. ישנן דלתות שהן איכותיות ויש כאלה שהן פחות איכותיות. אם המטבח שלכם חשוב לכם והשקעתם בו הרבה תכנון וכסף, כדאי לבחור לו דלתות שיהיו עיצוביות ואיכותיות.

ערכו מחקר על דלתות פנים למטבח בטרם תחליטו

חשוב כי תערכו סקר או מחקר בנושא דלתות למטבח, יש סוגים שונים ומחירים שאתם חייבים לדעת מה הטווח שלהם. דלתות למטבח, יכולות להיות חלק חשוב לגבי העיצוב הכללי שלו, היות ואתם אלה שתקבעו מה הצבע או הסגנון שיהיה שולט שמטבח.  סוג העץ של דלתות לארונות המטבח הוא חשוב. דלתות מעץ מלא, הן יוקרתיות יותר. הגימורים גם עושים את ההבדל בין דלתות  מסוגים שונים. ניתן לבחור דלתות מעץ שהוא אינו מוגמר, חשוב כי תשקלו היטב את ההחלטה כי עוד תוכלו לבצע טעות. ההבדל בין עץ מוגמר לעץ לא מוגמר, זה הגימורים שלו כמו צבע, דוגמא ועוד. יש שקונים דלתות כאלה, וקוראים לבעל מקצוע כמו נגר שישייף ויצבע אותן.

מעוניינים להוזיל בעלויות של דלתות המטבח?

יש הרבה שמבצעים חידוש של ארונות המטבח, ומחליפים רק את הדלתות של הארונות. אם פנים הארון הוא סביר ולא נפגם, זוהי דרך נהדרת לשדרג או לרענן מטבחים. העלות תהיה ב-50% מאשר רכישת מטבח חדש ובהרבה מקרם זה בהחלט משתלם. ניתן למצוא דלתות מחומרים זולים יותר כמו פורמייקה שהדלתות נראות כאילו הן עשויות מעץ מלא. זה נושא חשוב ששכדאי להשקיע בו מכיוון  שהמטבח יישאר אצלכם הרבה שנים ולכן איכות הדלתות והחומרים מהם עשוי המטבח היא חשובה. גם הוספה של קנטים למטבח מודרני למשל יכולה לשדרג את המטבח, אם למשל תוסיפו קנטים מאלומיניום.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: