חדרי ארונות

היתרונות הטמונים בחדרי ארונות

יש אנשים שמחפשים פתרונות אחסון לבגדים ולעוד פריטים התופסים מקום בבית או בדירה. הפתרון הטוב ביותר הוא לבנות חדרי ארונות שיכילו את כל הבגדים והפריטים אותם הם מעוניינים לאחסן. חשוב לתכנן בקפידה את חדרי ארונות כמו כמה מקומות תלייה צריכים, כמה מגרות ומדפים ועוד.  בהרבה בתים או בניינים חדשים, הקבלנים כבר מכינים את המקום עבור חדר הארונות שלרוב, יהיה ממוקם בחדר ההורים. יש כאלה שיעדיפו שבחדרי הארונות שלהם יהיו דלתות הזזה שיחסכו מקום. הרבה אנשים מתלבשים כבר בחדר הארונות שלהם על מנת שיהיה להם הרבה יותר נוח להתלבש. יש לציין כי חדרי הארונות אינם גדולים במיוחד ולכן, יש לתכנן בקפידה את חדרי הארונות. יש לשים לב לאיכות של חדר הארונות ואם אתם תזמינו חדר ארונות אצל נגר, התכנון יהיה כמובן מוקפד ומותאם לצרכים האישיים של כל משפחה או זוג.

כיצד מתכננים חדרי ארונות?

ניתן לתכנן חדר ארונות אצל נגרים או מעצבי ארונות המתמחים בייצור של ארונות בגדים בלבד. הנגר או בעל המפעל לייצור ארונות יישב אתכם, ישאל אתכם שאלות וכל זה, לאחר שתביאו את המידות המדויקות של חדרי ארונות שברצונכם לבנות. שרטוט מדויק, ייתן את הדיוק המושלם בתכנון חדר הארונות. אתם תהיו צריכים להסביר לבעל המפעל או הנגר, אילו פריטים הם יותר דומיננטיים אם בגדים בתלייה או בגדים שמאוחסנים במדפים. דלתות הזזה, הן יעילות במיוחד, היות והן חוסכות מקום רב בחללים קטנים בחדר. ברוב דלתות ההזזה ישנן מראות שכך נוח להתלבש מולן.

אצל מי כדאי להזמין חדרי ארונות?

בדרך כלל תוכלו למצוא נגריות או מפעלים המתמחים בבנייה של חדר ארונות. היום חדר ארונות, הפך להיות פופולרי בגלל הנוחות שלו, ניתן לאחסן בו הרב דברים, ולשמור על סדר, הודות למתקנים המשוכללים שיש בו. ניתן היום לאחסן המון דברים בחדר הארונות כמו בגדים, מצעים, כריות, שמיכות , מצעים, נעליים , לבנים ועוד. חדר הארונות נראה כמו חדר קטן, וניתן אף להרכיב בו תאורה שתהיה נוחה כאשר אתם מתלבשים.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: