ארונות קיר

המדריך לרכישת ארונות קיר

רכישה של ארונות קיר היא אינה משימה פשוטה. יש הרבה דוגמאות וסגנונות וכן סדרים שונים בארונות אלה, וכל אחד באם הוא מעוניין לרכוש ארון קיר מוכן, חייב לדעת את המקום, הגודל ופרטי האחסון בארונות על מנת לבחור את ארון הקיר האידיאלי עבורו. ניתן למצוא הרבה רעיונות ושכלולים שונים כאשר ניגשים לאולמות תצוגה המוכרים ארונות קיר. ניתן למצוא ולסקור את המחירים השונים של ארון הקיר, על מנת לדעת כמה הוא יעלה ואם יש לנו בכלל את התקציב הדרוש. חשוב לרכוש ארון קיר איכותי שיש בו גם במה. במה  היא צורך בסיסי בארון הקיר, היות ויש הרבה ששוטפים את חדר השינה עם הרבה מים וארון הקיר עלול להינזק.

דלתות הזזה בארונות הקיר

רוב ארונות קיר היום בנויים עם דלתות הזזה, על מנת לחסוך בחלל. נוח יותר לפתוח ולהשתמש עם דלתות ההזזה והן אף בטיחותיות לילדים קטנים. ניתן למצוא סוגים שונים של ארון קיר שיכול להתאים לילדים ולמבוגרים. בדרך כלל ניתן למצוא מידות שונות של ארון קיר וכאשר אתם תהיו באולמות התצוגה, עליכם הגיע מוכנים עם המידות המדויקות של ארון הקיר שברצונכם לרכוש. בדרך כלל יש אנשים שמקבלים המלצות מבני משפחה או חברים שכרב רכשו ארון קיר והם מרוצים, תוכלו תמיד ללכת על פי המלצה, על מנת שתהיו בטוחים כי תרכשו ארון מבעלי מקצוע או חברות שמייצרות ארונות בעלות שם וניסיון. הפרזול והשכלולים בארון הקיר הם חשובים, יש מגירות הנעות על מסילות שהפתיחה שלהן היא חלקה, יש את הגלגלים והמסילה של דלתות ההזזה ועוד מערכות משוכללות של פרזול שנועדו להקל לנו את החיים.

ארונות קיר לעיצוב מודרני

ניתן למצוא הרבה סוגים של ארונות קיר, שיוכלו להתאים במיוחד לסגנון המודרני. ברוב חדרי השינה בסגנון המודרני, ניתן למצוא ארונות קיר מסוגננים בעלי קווים ישרים ומודרניים המתאים לחדר השינה. ניתן למצוא ארונות  בצבעים שונים בגוונים וגימורים של מאט או לק. יש להתאים את צבע הארון לשאר הפריטים בחדר  השינה על מנת שייראו כחלק בלתי נפרד ממנו.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: