ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה מעוצבים

האמבטיה היא חדר שאף הוא צריך לזכות בתשומת לב מיוחדת בכל הקשור לעיצוב. חשוב כי יהיו ארונות אמבטיה מעוצבים שיתנו אווירה נעימה בחדר האמבט. חישבו כמה פעמים אתם נכנסים לחדר האמבטיה ביום. זהו החדר שמשרת אותנו ואנו חייבים להרגיש בו נעים. חשוב כי ארונות אמבטיה יהיו יעילים ופרקטיים. עיצוב איכותי של חדר האמבט יכול לשדרג את הבית ואת ערכו הנדלני. יש ארונות המיועדים לאמבטיה שהם תלויים על הקיר. יש ארונות שמתאימים לאחסון של בשמים, חומרי טיפוח אחרים ואפילו תרופות שומרים בארונות האמבט. יש שילוב של ארונות עץ עם זכוכית שהם פרקטיים ועיצוביים. יש סגנונות שונים בארונות האמבט, כמו סגנון מודרני, כפרי או קלאסי.

ארונות אמבטיה לאחסון חומרי ניקוי

מי שחושב על ארונות אמבטיה יוכל לחשוב על ארונות העשויים מעץ, אך ניתן לראות ארונות העשויים ממגוון חומרים וצבעים כמו לק, אפוקסי וצבעים מרהיבים ושונים.  יש אנשים שחושבים כי עיצוב חדר האמבט הוא חשוב ובצדק.  ניתן להכין ארונות אמבטיה בהזמנה אישית ולקבל את הארונות שיתאימו באופן מושלם ומדויק למידות החלל בחדר האמבט שלכם. אם בכל זאת אתם מעוניינים בארונות מעץ שיתאימו לחדר האמבט, תוכלו למצוא ארונות מעץ אגוז, או עץ טיק ,שמתאימים למקומות בהם יש לחות רבה. כשאתם משפצים חדרי אמבט, נהוג להחליף את הארונות ולהחליף ארונות חדשים שירעננו את חדר האמבט ויקנו לו מראה חדש.

היכן ניתן למצוא מגוון של ארונות אמבטיה?

ניתן למצוא ברחבי הארץ מגוון רב של ארונות המיועדים לחדר האמבט. מומלץ לרכוש ארונות לאמבט העומדים על הרגליים היות ורצפות המקלחות וחדר האמבט נוטים להירטב בקלות וחבל שהארונות לא ייהרסו. חשוב גם לחשוב על הבטיחות של הילדים ולבנות ארונות עליונים שניתן לאחסן בהם תרופות הרחק מהישג ידם של ילדים. ניתן למצוא במגזינים השונים הקשורים לעיצוב מידע רב ודוגמאות של ארונות המיועדים למקלחות וחדר האמבט. ניתן למצוא גם מבצעים ברשתות השונות לממכר חומרי בניין, וארונות אלה יהיו איכותיים במחיר נמוך יכול להשתלם לכם מאוד.

צוות ברגל ישמח להכיר אותך!

לקביעת פגישה לחצו כאן

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: